Online - MS DOMINO

Hlavní nabídka:

Nejmodernější on-line kamerový systém pro rodiče.
• Chcete vědět, co dělá Vaše dítko celý den ve školce?
• Chcete vidět, jak si hraje a nezlobí?
• Chcete být v klidu, že se v pořádku vrátilo z výletu?
Pak jsme tu pro Vás...

Vážení rodiče,
uvědomujeme si, jak je v dnešní době bezpečnost dětí důležitá a proto Vám v naší školce nabízíme jedinečnou možnost, mít své největší poklady stále „na očích“.
Děti ve školce tráví spoustu času a Vy jako rodiče máte právo vědět, jak tento čas děti využívají, jak se jim paní učitelky věnují, jak společně pracují a v neposlední řadě se ujistit, že se v pořádku vrátily z výletu.

V naší školce můžete být prakticky celý den se svými dětmi.
Z jakéhokoli počítače je možné se po předchozí registraci přihlásit a sledovat dění ve školce.
• Kamerový systém je instalován profesionální firmou s mnohaletou zkušeností v oboru
• Ve vnitřních prostorách školy jsou nainstalovány celkem 4 statické HD kamery
• Venkovní prostory (hlavní vchod a zahrada) jsou osazeny 4 statickými HD kamerami
• Přístup do on-line systému a tím i sledování dětí je umožněno pouze rodičům dětí po předchozím přihlášení
• Přenos bude denně v pravidelnou hodinu automaticky vypínán (od 12 - 14hod.)

On-line kamerový systém není volně přístupný!!!

Heslo:
V případě potíží použijte náš KONTAKTNÍ FORMULÁŘ